et   ru   de   uk      

VRG

1-korruselised majad

Loe Edasi

VRG

1,5 - korruselised majad

Loe Edasi

VRG

2-korruselised majad

Loe Edasi

Ettevõttest

VRG OÜ missiooniks on pakkuda kliendi soovidele ja vajadustele vastavaid energiasäästlikke ning hea hinna ja kvaliteedi suhtega majapakette.

Omame pikaajalist kogemst puitmajade projekteerimisel, tootmisel- ja paigaldamisel. Meie meeskond on tegutsenud koos alates 2011 aastast.

Meie majad põhinevad tehases valmistatud puitkarkass-suurelementidel- või moodulitel, mille tehnoloogiliseks eeliseks on täpsus, paigaldamise kiirus, ökonoomsus ja keskkonnasõbralikkus nii tootmises kui ka ehitusplatsil. Majade valmistatakseks kasutame ainult kvaliteetset ehitusmaterjali.

Töötame välja, valmistame ja müüme nii üksik- paaris- kui ridaelamute konstruktsioonielemente. Valmistame maju ka kliendi projekti alusel. Koostöös kogenud ehitajatega saame pakkuda ka paigaldus- ja ehitusteenuseid vundamendi rajamisest majakarbi püstitamiseni.
Monteeritav puitkarkassmaja on kvaliteetne, energiatõhus, kõiki tehnilisi ja tervisekaitse nõudeid täitev puitehitis. Pakume paindlikke valmislahendusi, mis on mugandatavad vastavalt iga kliendi erisoovidele. Majade välisviimistluseks võib olla laud, kivi või krohv.

Paindlik lahendus oma kodu rajamisel

Sertifikaadid

Please fill the required field.
Please fill the required field.

Esileht

Tooted

Referentsid

Kontakt

 logovrg

tel +372 53850169   post   See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  

 

     
© 2020 Your Company. All Rights Reserved.